Northern Hostel - Bui Vien Walking Street

  • Безкоштовний доступ до інтернету
  • Куріння заборонено

Northern Hostel - Bui Vien Walking Street Ho Chi Minh City розміщений у районі Pham Ngu Lao, а найближча автобусна зупинка 109 from Airport знаходиться всього за 5 хвилин ходьби.

Гості можуть скористатися винятковим сервісом цього помешкання.

Це помешкання розташоване недалеко від ресторану "Bun Cha 145", де подають страви в'єтнамської кухні. В хостелі є загальна кухня.

Ринок Бен Тхань вітає любителів шопінгу всього за 1.1 км, а Catholic Church Huyen Sy - в межах 5 хвилин ходьби від цього хостелу. Парк Дам-Шен також розташований на відстані 15 хвилин їзди. Щоб поглибити свої історичні знання, відвідайте Палац Незалежності, що знаходиться на відстані 1.8 км від Northern Hostel - Bui Vien Walking Street. Найближчий аеропорт - Міжнародний Тан Сон Нхут, за 5 км від цього хостелу.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Northern Hostel - Bui Vien Walking Street Хошимін
I Love Ren Homestay
Ціна лише для моб. пристроїв

I Love Ren Homestay

7.2
Добре 109 відгуків
8 м від помешкання
USD 6 USD 5
за ніч
House Of Hostels
Ціна лише для моб. пристроїв

House Of Hostels

26 м від помешкання
USD 5 USD 5
за ніч
Koniko Backpackers Hostel
Ціна лише для моб. пристроїв

Koniko Backpackers Hostel

5.0
Непогано 32 відгуки
39 м від помешкання
USD 8 USD 7
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Тан Сон Нхут
    10 км

    Залізничні вокзали

    Hoa Hung Train Station
    2.3 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний доступ до інтернету

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Пральня

    На кухні

    • Холодильник
    • Електрочайник
    • Мікрохвильова піч
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Фен
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Дизайн

    • Паркетна підлога
    • Штори

    Основні зручності

    • Куріння заборонено

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 13:30 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 05:00 до 12:00
    Часті питання
    • Які популярні місця знаходяться поруч з Northern Hostel - Bui Vien Walking Street?
      Серед визначних пам'яток поблизу Northern Hostel - Bui Vien Walking Street - Bui Vien, а також Catholic Church Huyen Sy, до них можна дійти пішки за 7 хвилини та 5 хвилини відповідно.
    • Які зупинки громадського транспорту знаходяться найближче до Northern Hostel - Bui Vien Walking Street?
      Залізничний вокзал Hoa Hung знаходиться приблизно за 20 хвилин пішки від Northern Hostel - Bui Vien Walking Street.
    • О котрій годині в Northern Hostel - Bui Vien Walking Street починається реєстрація та виїзд?
      Гості Northern Hostel - Bui Vien Walking Street, повинні зареєструватися не пізніше 23:00 і виселитися до 12:00.
    • Скільки коштує проживання в Northern Hostel - Bui Vien Walking Street?
      Середня ціна проживання в Northern Hostel - Bui Vien Walking Street становить 5$ за ніч.
    • Які ресторани ми знайдемо в околицях хостелу?
      Найкращі ресторани поблизу хостелу включають Bun Cha 145 і Five Oysters, розташовані за 550 метрів від помешкання та всього за 5 хвилин ходьби відповідно.
    • Чи є кухня в хостелі?
      Так, у хостелі є загальна кухня, де гості можуть самостійно готувати їжу.
    • Чи є доступ до Інтернету безкоштовний у Northern Hostel - Bui Vien Walking Street?
      Так, у Northern Hostel - Bui Vien Walking Street є доступ до Інтернету безкоштовно.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Тан Сон Нхут
    10 км

    Залізничні вокзали

    Hoa Hung Train Station
    2.3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Northern Hostel - Bui Vien Walking Street Хошимін

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити